Často kladené otázky

Môžem dodať vlastné komponenty?

Nie, z technických, časových a logistických dôvodov nákup všetkých vašich komponentov robíme my za vás. Aby ste sa o nič nemuseli starať.

Je Windows súčasťou služby?

Nie, licenciu k operačnému systému si musíte zakúpiť buď u nás, alebo vám predinštalujeme demoverziu systému, ktorú si musíte aktivovať zakúpením licencie v pohodlí vášho domova.

Zachováte mi krabice od komponentov?

Nie. Z logistických dôvodov bohužiaľ krabice od komponentov neposielame. Zachováme iba škatuľu od základnej dosky a od počítačovej skrinky, v ktorej Vám príde zhotovený počítač. V krabici od základnej dosky bude vložené všetko nepoužité príslušenstvo (káble, manuály, skrutky).

Môžem počítač do 14 dní vrátiť?

My vám nepredávame produkt, ale službu. Keďže ide o službu na mieru, nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy – služby. Ak predajca, u ktorého sme váš hardvér zakúpili, umožňuje vrátiť tovar do 14 dní, môžete tak urobiť na vlastnú zodpovednosť. Nezabúdajte však, že táto lehota plynie od dňa nášho nákupu a nie od dňa, kedy vám bol náš zhotovený počítač doručený. A za túto lehotu my nepreberáme žiadnu zodpovednosť.

Ako je to s reklamáciou? Môžem reklamovať len jeden komponent z PC?

Áno, keďže u nás si zakupujete len službu, môžete v prípade poruchy reklamovať chybný komponent aj sami u predajcu, kde bol zakúpený. Pokiaľ si na to netrúfate, sme tu pre vás. Stačí nám poslať váš počítač a o všetko sa postaráme.

Môžem zostavu otvoriť, vyčistiť, vymeniť si komponent prípadne rozšíriť?

Áno, naše zostavy neplombujeme. Môžete si ich teda otvárať, čistiť (odpojené od elektrickej energie) alebo dokonca aj meniť alebo pridávať komponenty.

Potrebujem zhotoviť počítač na firmu. Je možné si ho dať do nákladov?

Áno. V tom prípade si objednávku všetkých komponentov, ktoré vám zašleme, robíte vy na vašu spoločnosť. K nám ich dáte len doručiť a už nám platíte len za službu. Je potrebné však, aby ste nám poslali kópiu faktúry vášho nákupu na firmu.

Ako celá služba zhotovenia PC na mieru funguje?

Vyplníte formulár na našej stránke, kde si zvolíte, o akú službu máte záujem. My vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať. Po odsúhlasení a splnení všetkých podmienok, ktoré vám budú elektronicky doručené, začneme pracovať na vašej objednávke, ktorá vám bude doručená na vašu adresu.